“זרעים של התחלה חדשה” עם נטע ארצי והדס הוד

מתחיל ב- 28.02

‘זרעים של התחלה חדשה’ – “כשאת במקום חשוך ייתכן שתחשבי שנקברת, אך אולי נזרעת?” החיים נעים במעגלים אנחנו כחלק מהטבע נתונים למחזוריות האינסופית והבלתי נמנעת של התחלות וסופים, לידות ומיתות וכל מה שביניהם. המחזוריות הזו מתקיימת בנו כל הזמן ובמקביל. חשוב לזהות, להכיר ולכבד את השלבים השונים של תהליכי הצמיחה שלנו, כך נוכל לעבוד איתם בשיתוף פעולה ופחות להתנגד לשינוי שרוצה לקרות במילא. במודולה הקרובה נצא למסע חקירה משותף אל שלבי הצמיחה השונים שלנו. נחווה תרגילים שיאפשרו לנו לפגוש את עצמנו ואחרים ברגעים שונים במסע, נלמד להתחיל, להמשיך, לסיים, לפגוש תקיעות, לנוח בתוך הריק, להתאבל, לצמוח מבורות הייאוש וגם מתי הזמן לוותר ומתי הזמן לזרוע זרעים חדשים.

10 מפגשים, און-ליין בזום , של למידה, חקירה, התפתחות וריפוי משותפים, המוכרים כמודולה מטעם ‘דרך הקונסטלציה’ – ביה״ס ללימודי קונסטלציה מערכתית מייסודו של ישי גסטר, בהנחיית הדס הוד ונטע ארצי. המודולה מתאימה לבעלי ניסיון כלשהו בקונסטלציה ומוכרת כחלק מתוכנית ההכשרה למנחי קונסטלציות. מתאימה למעוניינים לצאת למסע של חקירה והתפתחות אישית וגם למי שעובד עם אנשים ומעוניין להרחיב ולהעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלו. *כל משתתף יקבל סשן קבוצתי.

*ימי רביעי 28.2.24 – 8.5.24 (כולל הפסקת פסח) *בין השעות 18:00-21:30 *בזום , מכל מקום שנוח לך לצמוח…

* ערב מבוא חינמי (בהרשמה מראש) יתקיים ב14.2.24 *הנחה של 10% ל5 הנרשמים הראשונים, ו50% לבוגרי בית הספר. בא לך לצמוח איתנו ?

לפרטים נוספים או בנייד הדס- 050-7204500 נטע-052-5948855