קורס בסיס לקונסטלציה מערכתית (משפחתית) עם מרים נלקן

מתחיל ב-21.02 בירושלים

אנחנו חיים בתוך גוף, בתוך משפחה, בתוך קהילה, בתוך מדינה, בתוך העולם. איך האמירה הזאת השפיעה עליך? הרגשת נוחות? קבלה? או כיווץ? התנגדות? ועוד השייכות שלנו לגוף גדול יותר מהווה חלק משמעותי מהאפשרות שלנו לשרוד ולשגשג. אך לעיתים הגוף העוטף, הוא גם מקור לקושי. איך לקבל כוחות מהעבר מבלי לשחזר הלאה את החלקים הטראומתיים? זוהי דוגמה אחת מתוך שלל נושאים ושאלות שהקונסטלציה עובדת איתם.

ביום רביעי ה21 לפברואר אני, מרים נלקן, פותחת קורס בסיס לקונסטלציה מערכתית (משפחתית) בירושלים.

בקורס נלמד את העקרונות הבסיסיים של הקונסטלציה, שבעצם הם גם עקרונות יסוד לחיי היום יום שלנו. נלמד לייצג. נלמד לחוות מתוך היצוג נקודות מבט אחרות. נלמד על השתקפותו של העולם החיצוני לתוך העולם הפנימי, אישי שלנו. נלמד על מערכות היחסים בין העולמות ואיך להביא לשם תנועות ריפוי. כל פגישה כוללת חומר לימוד, תרגול אישי או בקבוצות קטנות ותהליך מלא של קונסטלציה. הלימודים הם הזדמנות לחוות ריפוי, ללמוד ולקבל מעוצמת הקבוצה, וגם להיות חלק מתנועת ריפוי בתוך התקופה הנוכחית.

הפגישות בימי רביעי מ15:00 עד 18:30 10 פגישות של 3.5 שעות.

המודולה עומדת בפני עצמה, אבל גם שייכת לבית הספר לקונסטלציה ויכולה להיות חלק מהתעודה. הקבוצה תפתח החל משישה נרשמים. לפרטים ולהרשמה, נא להשאיר הודעה כתובה למרים נלקן 0546406673