עדויות

כמנהלת עסק וכתלמידה של ישי גסטר וגלית הרמן בקורס הקונסטלציה הארגונית אני רוצה להמליץ לכם מאוד לחשוף את יועצי מעוף לקונסטלציה- כלי יעוץ מדהים שכל יועץ ישמח לרכוש! הקונסטלציה היא כלי מאוד חוויתי,  מוחשי ואפקטיבי שיכול לקצר תהליכים ,להפיל אסימונים ולהמחיש ללקוח דברים שקשה להמחיש במילים . הקונסטלציה עוזרת לאתר עקבות ,למקד מטרות , ולמצוא את נתיב הצמיחה המתאים לכל לקוח והכל בצורה מוחשית ומאוד חוויתית.
ישי גסטר הוא מיסד ביה”ס לקונסטלציה בארץ, מנחה ויועץ ברמה בינלאומית , זו זכות עצומה ללמוד ממנו !!!
ממליצה לכם מאוד  להכיר את ישי גסטר
בברכה
ירדנה חכמי
מנהלת תיאטרון “הבמה”
0543455917

“Yishai is a master teacher of Family Constellation Therapy. His insights reflect his years of experience honing the nuanced wisdom necessary to the unfolding of trans-generational issues that effect us in our lives today. Family Constellation Therapy gives the “problem”, sometimes still hidden today in our present lives, back to the generation in which the problem occurred. By doing so, we are liberated to live, fully alive, into our true selves without the unconscious weight of issues of past generations holding us hostage. Unlike so many modalities of therapy and coaching, Constellation Work moves us away from our “story”, and let’s the energies of the trans-generational system speak for, and heal, the past. I am such a fan of Yishai and this work that I have decided to certify in it myself!

Barbara Whiteside
Whiteside Workshops
www.whitesideworkshops.com
barbara@whitesideworkshops.com
Phone (650) 533-9647


ישי יקר,

זו הזדמנות טובה לומר לך שמעבר לכך שעולם הקונסטלציה מופלא בעיניי, ומעבר ללמידה העצומה שאני חווה באמצעותך, אני מאד מעריכה את היכולת שלך להתפנות ולשמש לי סופר וויזר כל פעם שיש לי שאלה או תובנה בטיפולים, בסדנאות ובצמיחה האישית שלי בתחום זה. התובנות החכמות, הראייה המרחבית, העצות שתמיד במקום, לא רק מקלות עליי, לא רק נותנות לי נחמה ודרך, אלא הופכות לחלק מאישיותי הטיפולית, וזה משהו ענק עבורי. לימודי הקונסטלציה הקפיצו בכמה וכמה רמות את היכולת שלי ללוות נשים בלידה, את האמונה שלי בעצמי כמנחת מעגלים וסדנאות, את ההבנה הקיומית האישית שלי, ואת ההתנהלות היומיומית שלי. אתה ברשימת אנשי-המקצוע-הטובים-ביותר-בתחומם-שפגשתי (יחד עם עמית, מנקה הספות, וד”ר גורבונוס- רופא שיניים לילדים עם לשון קשורה..), וזו מתנת חיים אמיתית עבורי, השידוך בינינו. אני בהודייה גדולה על ההזדמנות ללמוד אצלך, ואני מניחה שאתה לכל הפחות משהק אחת ליממה, כשאני ממליצה לפנות אליך. אתה רוצה את זה גם בתרגום ליידיש?

שרון ברתל קמחי


“Yishai Gaster’s Family Constellation classes were definitely one of the most well taught, enriching and fascinating workshops I’ve ever attended. Studying under Yishai’s brilliant teaching was one of my best experiences yet. Yishai’s knowledge and experience levels were absolutely incredible. The classes were well developed; Yishai is a great mentor that provided me with the tools necessary to continue using family constellation in my therapeutic field.

The course exceeded my expectations and significantly expanded my knowledge.”

Orna Kasif, MA.

Boston Massachusetts.


התכונה שאני הכי מעריכה אצלך היא חוסר השיפוטיות והיכולת לקבל הכל כמות שהוא.

נכנסת לי לחיים באמצע חורף מושלג וקפוא בבוסטון והבאת איתך את חום הלב ושק של תובנות. בפגישות הבאות הידע הועמק ואני רואה בזה מתנה ענקית לחיים.

גם כשאתה נמצא פיסית רחוק מכאן אתה תמיד עונה, מגיב ומאיר את הדרך.

תודה על הידע

תודה על התובנות

תודה על מי שאתה

גיל לב-חלמיש

בוסטון


כבר כמה שנים שאני מכירה את העבודה של הקונסטלציה המשפחתית בעיקר באירופה. כשחיפשתי בארץ מורה מצאתי את ישי ומיד נרשמתי לקורס. כמורה קיבלתי מישי לא רק את כלי הקונסטלציה אלא גם את היכולת לקבל הכל ללא שפיטה. ישי בהחלט חי את הכלי ולא רק מלמד אותו. כתרפיסטית שעובדת עם הורים וילדים הכלי של הקונסטלציה הוסיף רבות והעמיק את מבטי לגבי השפעות בין דוריות, קבלה וריפוי. העבודה האישית עם ישי לימדה אותי סבלנות, צניעות ואהבה ללא תנאי.

תודה ישי

תודה לקונסטלציה

מירב שרייבר
תרפיסטית בהבעה ויצירה
מדריכת הורים ומודעות עצמית
054-5908590
 

הייתה לי תחושה של צימאון למפגש הדו שבועי הזה כי היו בו  הפכים מיוחדים שנתנו לי מקום להתבטא, לחשוב, להבין ולהפנים ובראשם סדר מדויק מאוד עם אפשרות לצאת ממנו ולחזור אליו. חוסר שיפוטיות וקבלה שכל מה שעולה במרחב הקונסטלציה הוא נכון. תהליך ריפוי עמוק מאוד שעובר עלייך ועל כל מי שבחר להגיע למעגל הזה כמו גם הבנות מאוד פשוטות על עצמך שלא ראית קודם. אגב, ההנחיה של הקורס, שנעשית כאילו כבדרך אגב, נעשית מתוך רגישות גדולה לפרטי פרטים-ומתוך ידע עמוק וניסיון רב מאוד במסתורי הנפש ובדרכי הקונסטלציה.

ממליץ בחום לכל מי שהאפשרות הפשוטה אך הגאונית הזאת להתעסקות בפתרון ולא רק בבעיה קורא לו לצאת למסע.

ב ה צ ל ח ה.

David Ringler tour-guide

++972-4-6230538 phon.

++972-50-5509705mob.


המפגש שלי עם שיטת הקונסטלציה המשפחתית החל לפני מספר שנים והוא היה מפגש מכונן עבורי. תהליך הקונסטלציה מאפשר לי הרבה סדר ביחסים המשפחתיים, תהליך הבראה של ממש וזאת מבלי שהצד השני צריך היה לעשות שינוי. השינוי נבע ממני והתגובה בצד השני הייתה מידית. כמובן שפועל יוצא הוא שחל שיפור גם ביחסים שלי עם אנשים אחרים ביום יום.

ההבנה שהנאמנות למשפחה עומדת מעל חוקי המשפט או עקרונות המוסר ושנאמנות זו לובשת צורות רבות ולא מובנות מאליהן יצרה שינוי של ממש בתפיסת המציאות שלי.

אני חווה בהירות רבה יותר ביחס לעבר שלי ולדרך שלי בהווה. העבר שלי הופך עם הזמן לאגם צלול שמשתקפת בו תמונה ברורה יותר ויותר של מי שאני ושל חיי היום.

במפגש עם ישי למדתי להכיר את העבודה בשיטת הקונסטלציה במסגרת של אחד על אחד דבר שמאפשר גמישות ועבודה אינטימית על הקונסטלציה. ההנחיה של ישי מעצימה ונותנת מרחב מאוד גדול. בעבודה מאוד מדויקת וסבלנית, ישי נותן את הבמה באופן מלא לנושא שאני מביאה ולמידע והתובנות שעולים מהקונסטלציה.

בזכות העבודה עם ישי הכרתי את הקונסטלציה ממספר זוויות. נוסף לסשנים האישיים התנסיתי גם בעבודת קונסטלציה במסגרת של סשנים זוגיים – התנסות שאני מוצאת אותה מאוד ייחודית כקונספט להתייחסות לנושאים בזוגיות. העבודה ממחישה עד כמה הקונפליקטים בזוגיות הנם תוצאה של עניין לא פתור של כל אחד מבני הזוג מול הקונסטלציה שלו, בנושא שיוצר קונפליקט בזוגיות. התובנה הזו יוצרת מקום להרבה כבוד למתח שעולה בזוגיות והבנה לחשיבות של מרחב לצמיחה אישית של כל צד כדי שהזוגיות תפרח גם כן.

בנוסף, הזמנתי את ישי להנחות קונסטלציה לקבוצה של פעילים פוליטיים, כמסגרת לדיון על הנושא המדיני בישראל. ההתנסות הזו הייתה מעוררת מחשבה הן במובן של אופן ניהול הדיון על נושא כל כך טעון (המחויבות לתת מקום לכל מה שעולה בקונסטלציה מבלי לפסול ולשלול ולקבוע מה לגיטימי ומבלי שצריך להסכים על הכל) והן במובן של התובנות שהחלו לעלות בקונסטלציה. תובנות שהעניקו עומק ולקחו את הדיון הרחק מהטיעונים הרגילים והידועים. היכולת של ישי להנגיש את הקונסטלציה למגוון רחב של אנשים שאינם מכירים את השיטה הפכה את החוויה למיוחדת ומעשירה.

שגית כהן

כלכלנית


השתתפתי בשתי השתלמויות שהעביר ישי גסטר – קונסטלציה משפחתית למתמקדים ( שנה וחצי) וקונסטלציה מערכתית ( 5 ימים מרוכזים) במהלך השנתיים האחרונות.

הכרתי לראשונה את התחום בהשתלמויות אלו. הראשונה שבהם הייתה במידה מסוימת המשך להשתלמות של שנתיים בהתמקדות שעשיתי אצל דנה גניהר, אשר הנחתה יחד עם ישי את ההשתלמות של קונסטלציה משפחתית.

למידה של גישת הקונסטלציה פיתחה אצלי כלי נוסף בתוך העבודה כפסיכולוגית חינוכית עם מערכות חינוכיות ועם משפחות.

ישי הוא בעל מקצוע מרשים שמצליח לייצר  אינטגרציה בין התוכן הנלמד ובין אופן הלמידה וההנחיה.

הוא מעביר את ההשתלמות תוך יצירת אוירה נעימה ביותר, המאפשרת לאנשים להביא את עצמם ואת הנושאים איתם הם מתמודדים בפתיחות ובהעמקה, וכך מאפשר למידה חווייתית ומשמעותית.

ישי מגיש את התחום באופן המבטא מצד אחד את חשיבותו, אך מדגיש את מקומו לצד כלים  מקצועיים אחרים.

אני רואה בכלי שרכשתי תוספת חשובה לארגז הכלים המקצועי שלי וממליצה על ישי כמורה ומנחה בתחום.

בברכה,
ענת שראל
מנהלת שפ״ח (שירות פסיכולוגי חינוכי) ירושלים.
SRANAT@jerusalem.muni.il
 

ישי יקר,

 הלימוד איתך מאוד משמעותי לי. עדינותך הרבה, האינטואיציה החדה, תחושת הקבלה והביתיות שאתה מקרין נותנים לי השראה רבה.

אורי (בעלי) ואני לומדים איתך יחד, שנינו מוקסמים מפלא הקונסטלציה ונדהמים לנוכח ההשפעה העמוקה שלה עלינו, על ילדינו ושאר המשפחה המורחבת.

בהדרגה חשיבה חדשה נכנסת למודעותנו ומשנה לנו ולסובבים אותנו סדרי עולם.

 אחרי שנה של לימוד איתך אני שמה לב לשינויי פנימי בתוכי – תחושה של פניות גדולה ומתרחבת, בה יש לכל דבר מקום. החיים שלי ממשיכים להיות עמוסים ומלאים, אבל אני יכולה להם. משהו השתנה במרקם הרגשי הכי עמוק ולא מודע שתמיד היה שם.

גם בקליניקה אני חובה חופש מסוג חדש – הקונסטלציה נכנסת עוד ועוד, אני מרגישה שדרכה אני יכולה לשלב באופן הרמוני ומשלים שיטות גוף נפש נוספות שיש לי  – התמקדות ודמיון מודרך. הקונסטלציה חושפת ומגלה רבדים חדשים, מאפשרת שיח מפתיע ומרגש, ומאפשרת להתחבר מאוד פנימה.

אני מצפה לשנת הלימוד השנייה איתך שרק התחילה. לגילויים על עצמי ומשפחתי, לריפוי, לתובנות חדשות ולידיעה שאני אוכל לאפשר לעוד ועוד אנשים לחוות את קסם הקונסטלציה המשפחתית, ולהביא לעוד ועוד משפחות שלום.

תודה מכל הלב.

באהבה

מיה לזר שלם
שפת הקשב, מדיטציה גוף ונפש
mayapeace.wordpress.com
054-6307836
 

 
I have attended 3 sessions in 3 days format with Yishai Gaster and looking forward to the next session. It has been enriching, insightful and opened a new entire world for me.

Yishai’s knowledge, experience and patience create magic space for learning and shifts to happen. I am grateful I took this opportunity. Constellations is a great tool that helps me to explore dynamics in my life. I have created meaningful relationships I cherish with my group members along the way.

With gratitude,

Anna Kreimer,

System Analyst,

Boston, Massachusetts


שלום ישי,

בשבילי קורס היה מדהים. קיבלתי מימנו כמה מתנות: הקבוצה , שהייתה מקסימה ומגוונת שהתפתחה במשך התקופה והפכה להיות שדה חי , נושם, שכל דבר שהיה קורה היה מורגש ומשפיע על כל אחד בקבוצה. וגם בתור נציגה,שהייתי ברוב הקונסטלציות נציגה של מישהו שיש אתו עימות. מתנה שנייה- היא עברתי בעצמי כמה תהליכים טיפוליים,שהשפעתם חזקה ומשמעותית בשבילי וגם לשדה משפחתי שלי.

מתנה שלישית- היא למידה עמוקה וחוויתית. למדתי מהשיתופים, מהנחיית הקבוצה בקונסטלציה,  והרבה למדתי מימך. התחושה כאשר אתה מנחה, התחושה שאתה עושה את זה או אפילו נמצא במצב מיוחד של ללא מאמץ, היא מאוד בולטת וזה עושה עבודה נפלאה-לא מחייבת, כל כך לא מכבידה על תהליך, שמתרחש. הניטרליות  שאתה מתייחס בטיפול   לכל נציג, היכולת הכלה, היכולת לאפשר לדברים לקרות, גמישות, התקרבות והתרחקות בשדה וגם סמכות, ראיית הדינמיקה  חוזרת בקונסטלציה ועוד הרבה…

הקורס היה כחוויה גדולה, מרחבית, בין דורית, היסטורית

תודה רבה.

שפרה מתתיהו

מטפלת רב תחומית

מטפלת קונסטלציה המערכתית

050-7267997

shifway@yahoo.com


ישי יקר

בלימודי הקונסטלציה המשפחתית נוצר חיבור בין שלושה תחומים מרכזיים בחיי המקצועיים- תאטרון, פסיכודרמה ופסיכותרפיה בגישת התמקדות.

הקונסטלציה המשפחתית מזמנת עבודה קבוצתית ויצירתית המתרחשת באופן ספונטני בכאן ועכשיו אבל פונה הן אל העבר האישי והן אל הלא מודע האישי והקולקטיבי, כאשר המטרה היא ליצור תהליך של שינוי וריפוי בעתיד.

חבר הקבוצה מביא נושא אישי אותו רוצה לעבד ולקדם אך ההתרחשות המגולמת על הבמה הקונסטלטיבית על ידי חברי הקבוצה נוגעת מקדמת ומיטיבה במקרה, או כנראה שלא במקרה,  נושאים וחלקי עצמי של יתר חברי הקבוצה.

תודה על הרחבת כלי העבודה הטיפוליים שלי, על הרחבת נקודת המבט על האדם בהקשר המשפחתי הרחב ,הרב דורי.

תודה על האופן בו ליווית את התהליכים המשמעותיים שחווינו,

ועל שובו של הקסם, הפליאה והמסתורין בחווייתי את העולם.

נאוה זיו, מטפלת בפסיכודרמה, פסיכותרפיה בגישת התמקדות וקונסטלציה משפחתית.

לפרטים- 0523287919

navaziv1@gmail.com